Naše alba Spas! a Kdo žere psy? můžete zakoupit na stránkách Indies MG.

www.asrb.cz
Úsměv prosím

Takhle nás vyfotili ve Smile boxu po koncertě na slavnostním zahájení programu Erasmus +

 
Předvánoční koncert bude v Lese

Předvánoční koncert Allstar Refjúdží Bandu se uskuteční 16.12. v 19:30 ve vršovickém Café V lese, kam se kapela vrací po více než roce.

 
V září zahrajeme na festivalech i jako support the Tiger Lillies

V nové sezóně zahraje Allstar Refjúdží Band na multižánrových festivalech Grabštejn Wordfest na hradě Grabštejn v Chotyni u Hrádku nad Nisou a na RefuFestu na statku u Rakovic (obojí 7.9.).  20.9. pak v pražské Arše jako předkapela britských The Tiger Lillies. Více o akci zde.

 

 
ASRB v Zemi Zaslíbené

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Část kapely se v červnu v Kostelci nad Orlicí účastnila příprav premiéry autorské inscence Divadla Archa Země zaslíbená. Premiéra se konala 21.6. v Kostelci nad Orlicí a 26.6. v pražském Divadle Archa. Podrobnosti najdete zde.

 
Sólo pro Lu se vrací do Archy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čínská zpěvačka Allstar Refjúdží Bandu Jing Lu se se svým divadelním projektem Sólo pro Lu vrací do Archy. Reprízy se konají 25.-26.3., 28.- 29.4. a 12.5. Po sérií zahraničních hostování (Německo, Makedonie, Rumunsko, Slovensko, USA) bude v květnu následovat zájezd do Living Dance Studia v Pekingu.

Sólo pro Lu je založeno na osobním příběhu Jing Lu. Ve svých vzpomínkách se vrací do dětství, které prožila v komunistické Číně. V intimním příběhu  plném tragických událostí, nepřízně osudu, ale i cesty za úspěchem, exceluje na jevišti samotná protagonistka. Představení je postaveno na kontrastu osobní výpovědi mladé Číňanky s globálními otázkami dnešního světa a ambivalentním vztahem západní společnosti k Číně. Výraznou rovinu tvoří hudba Michala Nejtka, která vznikala na základě živého zvukového plánu, který sama performerka vytváří přímo před zraky diváků. Rafinovaná práce s projekcí, čistota jevištního projevu a výjimečný výkon Jing Lu přinesly představení úspěch  na přehlídce APAP v New Yorku.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Strana 1 z 7
Čeština  English

Allstar Refjúdží Band je sdružení několika hudebníků nejrůznějších národností, náboženských vyznání i politických postojů. Jeho posláním je otevírat skrze hudební a divadelní produkci témata spojená s migrací a ukazovat možnosti řešení sociálních problémů.