Naše alba Spas! a Kdo žere psy? můžete zakoupit na stránkách Indies MG.

www.asrb.cz
Jedeme do světa!

V červnu se kapela vydá na měsíční rezidenční pobyt do amerického Pittsbourghu. Rezidence v komunitním centru City of Asylum vyvrcholí koncertem u příležitosti Mezinárodního dne uprchlíků 20. června a premiérou divadelního projektu 28. června.

 
Úsměv prosím

Takhle nás vyfotili ve Smile boxu po koncertě na slavnostním zahájení programu Erasmus +

 
Předvánoční koncert bude v Lese

Předvánoční koncert Allstar Refjúdží Bandu se uskuteční 16.12. v 19:30 ve vršovickém Café V lese, kam se kapela vrací po více než roce.

 
V září zahrajeme na festivalech i jako support the Tiger Lillies

V nové sezóně zahraje Allstar Refjúdží Band na multižánrových festivalech Grabštejn Wordfest na hradě Grabštejn v Chotyni u Hrádku nad Nisou a na RefuFestu na statku u Rakovic (obojí 7.9.).  20.9. pak v pražské Arše jako předkapela britských The Tiger Lillies. Více o akci zde.

 

 
ASRB v Zemi Zaslíbené

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Část kapely se v červnu v Kostelci nad Orlicí účastnila příprav premiéry autorské inscence Divadla Archa Země zaslíbená. Premiéra se konala 21.6. v Kostelci nad Orlicí a 26.6. v pražském Divadle Archa. Podrobnosti najdete zde.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Strana 1 z 7
Čeština  English

Allstar Refjúdží Band je sdružení několika hudebníků nejrůznějších národností, náboženských vyznání i politických postojů. Jeho posláním je otevírat skrze hudební a divadelní produkci témata spojená s migrací a ukazovat možnosti řešení sociálních problémů.