Naše alba Spas! a Kdo žere psy? můžete zakoupit na stránkách Indies MG.

www.asrb.cz
Pojď se mnou - interaktivní audio procházka

Autorský kolektiv Divadla Archa chystá pro festival Akcent site specific projekt Pojď se mnou. Osobní prožitek na téma osamělosti, neužitečnosti a naděje je tématem zvukového experimentu, který vznikl na základě autentických rozhovorů. Prostřednictvím hlasu v MP3 přehrávači diváci nahlédnou do světa vietnamských stánkařů. Happening v prostoru Pražské tržnice v Holešovicích je založen na osobním prožitku každého zúčastněného.

Projekt, na kterém se autorsky podílí Philipp Schenker, Jing Lu a Jana Svobodová z Allstar Refjúdží Bandu, bude poprvé uveden 17. 11. v rámci festivalu Akcent.

 
Letní koncerty Allstar Refjúdží Bandu

První letní zastávkou kapely bude městečko Boskovice, kde se koná již 19. ročník festivalu Boskovice 2011. Návštěvníci si mohou užít čtyř dnů hudby, divadelních představení, výstav a autorského čtení, a zároveň přispět k záchraně unikátní židovské čtvrti, které ještě před pár lety hrozil zánik. Allstar Refjúdží Band tady zahraje 8. července ve 22:00. 21. srpna se kapela vydá na jeden z nejstarších českých hudebních festivalů - Trutnov Open Air 2011. Hned za týden, 26. srpna, můžete ASRB slyšet na slovenském festivalu humoru a satiry Kremnické Gagy, kde zahraje kromě koncertu i pouliční představení Kde je domov můj. Prázdninové turné zakončí Allstar Refjůdží Band 30. srpna koncertem pro uprchlíky v Pobytovém středisku v Kostelci nad Orlicí.

 

 
Tanec přes plot opět v Arše

21. června se do Divadla Archa po delší době vrací divadelní inscenace Tanec přes plot, v rámci které vznikl v roce 2008 Allstar Refjúdží Band. Projekt režisérky Jany Svobodové vypráví skutečné příběhy uprchlíků z Čečenska, Gruzie, Sýrie a Barmy. Autentické texty, které do scénáře zpracovala spisovatelka Hana Androniková, umožňují hluboký pohled do složité situace člověka, který musel opustit svůj domov. Představení má formu výtvarné instalace, která provádí diváka odhaleným prostorem Divadla Archa. Jednotlivé příběhy razantně frázuje multikulturní dechovka Allstar Refjúdží Bandu, který míchá prvky klezmeru, balkánské dechovky, etno a vytváří tak prostor pro humor, nadhled a ironii.

 
ASRB zahraje na Slovensku

Už podruhé v květnu vyráží Allstar Refjúdží Band koncertovat do Bratislavy. Tentokrát zahraje 26.5. od 20:00 na akci Ver ár ju from – Odkiaĺ si? v prostorách UPeCe. Cílem akce je snaha o odbourání předsudků vůči migrantům a poskytnutí majoritní společnosti šanci poznat nové kultury a zvyky.

Druhý den se ASRB přesune do Brna na Noc kejklířů, která zahajuje festival Divadelní svět Brno. Po průvodu, vycházejícím ze Zelného trhu, zahraje ASRB od 18:15 na Alžbětinském nádvoří Divadla Husa na provázku pouliční představení Kde je domov můj?. V představení vyprávěném formou zpívaného komiksu se objeví staří i noví členové skupiny Allstar Refjúdží Band.

 
Šašci, špioni a prezidenti v Arše

Srdečně zveme 3. a 4.5. do Archy na hudebně - divadelní show Šašci, špioni a prezidenti s hudebním doprovodem Allstar Refjúdží Bandu! Vstupenky a informace na www.archatheatre.cz

Z DŮVODU NEMOCI SE OBĚ REPRÍZY RUŠÍ. DIVÁKŮM SE OMLOUVÁME!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Strana 5 z 7
Čeština  English

Allstar Refjúdží Band je sdružení několika hudebníků nejrůznějších národností, náboženských vyznání i politických postojů. Jeho posláním je otevírat skrze hudební a divadelní produkci témata spojená s migrací a ukazovat možnosti řešení sociálních problémů.