Naše alba Spas! a Kdo žere psy? můžete zakoupit na stránkách Indies MG.

www.asrb.cz
Nová krev v kapele

Po intenzivním únorovém zkoušení s kapelníkem Michaelem Romanyshynem se Allstar Refjúdží Band rozrostl o několik hráčů na dechové nástroje a rozšířil i basovou sekci. Novou posilou je kontrabasista, učitel hudby a muzikolog Ondřej Komárek, saxofonistka Anežka Urbanová, která jako čtrnáctiletá začínala v cikánské kapele Cidži Renta, nebo trumpetista Kryštof Verner, který je bývalým členem Green Smatroll a nyní působí jako redaktor a fotograf kulturní platformy Fřesh Fľesh Mag. S inovovaným repertoárem a v novém složení, které dále tvoří hráč na trombón, cinefil a gurmán Marek Hrubý, saxofonista a člen ska skupiny Basta Fidel Tomáš Hendrych nebo František Touška, můžete kapelu vidět už 28.3. v Divadle Archa.

 
Allstar Refjúdží Band na Jednom světě

Allstar Refjúdží Band zaštítil na festivalu lidskoprávních filmů Jeden svět jednoho z bobříků, které v kinech plní návštěvníci festivalu. V Městské knihovně můžete absolvovat Bobříka odvážného migranta a vyzkoušet si, jak se cítí cizinec, který opustil svou zemi a musí vyplnit formulář v cizím jazyce. Formuláře v čínštině, bulharštině a ukrajinštině připravila zpěvačka ASRB Jing Lu a další dobrovolnice. Více o bobřících najdete na stránkách festivalu Jeden svět. Tím účast Allstar Refjúdží Bandu na festivalu nekončí. 25. března zahájí kapela Jeden svět v Městském kině v Novém Boru.

 
Holandské turné

Tento měsíc vyráží kapela na koncertní turné po Nizozemí! Na přelomu března a dubna zahraje sérii koncertů v  Haarlemu, Rotterdamu, Haagu a Utrechtu. Ale ještě před tím máte možnost zastihnout Allstar Refjúdží Band na domovské scéně a společně si zatančit. 18. března hraje v Divadle Archa na akci Veřejnost sobě a 28. března spustí  na stejném místě Tancovačku, na které si můžete nejen zatančit, ale také poslechnout zbrusu nové písně.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Strana 7 z 7
Čeština  English

Allstar Refjúdží Band je sdružení několika hudebníků nejrůznějších národností, náboženských vyznání i politických postojů. Jeho posláním je otevírat skrze hudební a divadelní produkci témata spojená s migrací a ukazovat možnosti řešení sociálních problémů.