Naše alba Spas! a Kdo žere psy? můžete zakoupit na stránkách Indies MG.

www.asrb.cz
PF 2013

 
Zůstaň tady

 

Hudba: Michael Romanyshyn, Philipp Schenker
Text: Ondřej Hrab
Účinkuje: Philipp Schenker a Allstar Refjúdží Band

Kamera: Nikolas Tušl
Scénář, režie, střih: Hynek Trojánek, Jakub Hrab, Nikolas Tušl
Crew: Jiří Felcman
Produkce: Petra Čechová, Pavlína Kalandrová - Duracfilm
Děkujeme: Jitka Svobodová, Martin Tušl, Jan Hromádko

Vyrobili: Duracfilm, Divadlo Archa
ERSTE Stiftung - hlavní partner sociálně-divadelních projektů Divadla Archa

 
Pozvánka na křest

Druhé album ASRB Kdo žere psy?, které vychází 3 roky po úspěšném debutu Spas!, pokřtíme ve čtvrtek 21. 6. v Divadle Archa. Opět uslyšíte čínskou zpěvačku Jing Lu, kurdského zpěváka a hráče na arabskou loutnu Mirana Kasema, zpěváka a hudebníka Philippa Schenkera ze Švýcarska, arménského akordeonistu Gugara Manukjana a mnoho nových muzikantů (Kryštof Verner, Lukáš Mičko, Ondřej Komárek, Tomáš Hendrych, Tomáš Kerle, Marek Hrubý, Jiří Blažek, Richard Fiala). Na albu hostují tři beatboxeři z Ústí nad Labem (Marek Baláž, Patrik Gorol a Milan Makula), kteří rapují svou vlastní poezii. Významnými hosty alba jsou také Ondřej Smeykal (didgeridoo), Jaryn Janek (kontrabas), Michal Nosek (bicí), Jakub Hykeš (trombón), TinyBeat (beatbox) a Jan Neruda (loutna).

 
Točíme klip

Fotky z natáčení najdete v galerii.

 
Kdo žere psy

Kdo žere psy se bude jmenovat druhé studiové album Allstar Refjúdží Bandu, které bude pokřtěno 21.6. během Klubové noci United Islands v Divadle Archa. Mimo Allstar Refjúdží Band vystoupí v Arše Please The Trees, Kyklos Galaktikos a večer zakončí DJ setem Tomáš Dvořák aka Floex.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Strana 2 z 7
Čeština  English

Allstar Refjúdží Band je sdružení několika hudebníků nejrůznějších národností, náboženských vyznání i politických postojů. Jeho posláním je otevírat skrze hudební a divadelní produkci témata spojená s migrací a ukazovat možnosti řešení sociálních problémů.