Naše alba Spas! a Kdo žere psy? můžete zakoupit na stránkách Indies MG.

www.asrb.cz
Pozvánka na křest

Druhé album ASRB Kdo žere psy?, které vychází 3 roky po úspěšném debutu Spas!, pokřtíme ve čtvrtek 21. 6. v Divadle Archa. Opět uslyšíte čínskou zpěvačku Jing Lu, kurdského zpěváka a hráče na arabskou loutnu Mirana Kasema, zpěváka a hudebníka Philippa Schenkera ze Švýcarska, arménského akordeonistu Gugara Manukjana a mnoho nových muzikantů (Kryštof Verner, Lukáš Mičko, Ondřej Komárek, Tomáš Hendrych, Tomáš Kerle, Marek Hrubý, Jiří Blažek, Richard Fiala). Na albu hostují tři beatboxeři z Ústí nad Labem (Marek Baláž, Patrik Gorol a Milan Makula), kteří rapují svou vlastní poezii. Významnými hosty alba jsou také Ondřej Smeykal (didgeridoo), Jaryn Janek (kontrabas), Michal Nosek (bicí), Jakub Hykeš (trombón), TinyBeat (beatbox) a Jan Neruda (loutna).

 
Točíme klip

Fotky z natáčení najdete v galerii.

 
Jarní koncerty Allstar Refjúdží Bandu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V květnu Allstar Refjúdží Band nahraje své druhé studiové album, které bude pokřtěno 21. června v Divadle Archa v rámci Klubové noci United Islands. Spolu s novým albem chystá kapela i nový koncertní program. Na jaře vystoupí s obměněným repertoárem v pražském A studiu Rubín, v Café v Lese, na slvanosti Slivenecké letnice, na ReFufestu nebo v pardubickém Divadle 29. Letní sezónu zahájí koncertem na festivalu Litoměřický kořen.

 
Kdo žere psy

Kdo žere psy se bude jmenovat druhé studiové album Allstar Refjúdží Bandu, které bude pokřtěno 21.6. během Klubové noci United Islands v Divadle Archa. Mimo Allstar Refjúdží Band vystoupí v Arše Please The Trees, Kyklos Galaktikos a večer zakončí DJ setem Tomáš Dvořák aka Floex.

 
Solo pro Lu - video pozvánka

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Strana 3 z 7