Naše alba Spas! a Kdo žere psy? můžete zakoupit na stránkách Indies MG.

www.asrb.cz
V září zahrajeme na festivalech i jako support the Tiger Lillies

V nové sezóně zahraje Allstar Refjúdží Band na multižánrových festivalech Grabštejn Wordfest na hradě Grabštejn v Chotyni u Hrádku nad Nisou a na RefuFestu na statku u Rakovic (obojí 7.9.).  20.9. pak v pražské Arše jako předkapela britských The Tiger Lillies. Více o akci zde.

 

 
ASRB v Zemi Zaslíbené

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Část kapely se v červnu v Kostelci nad Orlicí účastnila příprav premiéry autorské inscence Divadla Archa Země zaslíbená. Premiéra se konala 21.6. v Kostelci nad Orlicí a 26.6. v pražském Divadle Archa. Podrobnosti najdete zde.

 
PF 2013

 
Sólo pro Lu se vrací do Archy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čínská zpěvačka Allstar Refjúdží Bandu Jing Lu se se svým divadelním projektem Sólo pro Lu vrací do Archy. Reprízy se konají 25.-26.3., 28.- 29.4. a 12.5. Po sérií zahraničních hostování (Německo, Makedonie, Rumunsko, Slovensko, USA) bude v květnu následovat zájezd do Living Dance Studia v Pekingu.

Sólo pro Lu je založeno na osobním příběhu Jing Lu. Ve svých vzpomínkách se vrací do dětství, které prožila v komunistické Číně. V intimním příběhu  plném tragických událostí, nepřízně osudu, ale i cesty za úspěchem, exceluje na jevišti samotná protagonistka. Představení je postaveno na kontrastu osobní výpovědi mladé Číňanky s globálními otázkami dnešního světa a ambivalentním vztahem západní společnosti k Číně. Výraznou rovinu tvoří hudba Michala Nejtka, která vznikala na základě živého zvukového plánu, který sama performerka vytváří přímo před zraky diváků. Rafinovaná práce s projekcí, čistota jevištního projevu a výjimečný výkon Jing Lu přinesly představení úspěch  na přehlídce APAP v New Yorku.

 
ASRB at the One World Film Festival

The Allstar Refjúdží Band is protecting one of the "beavers" which visitors to the festival are filling in at the One World festival of human rights films. At the Municipal Library you can graduate with a Brave Migrant Beaver and learn how new arrivals feel when they have to fill in a form in a foreign language. Forms in Chinese, Bulgarian and Ukrainian were prepared by ASRB singer Jing Lu and other volunteers. Find out more about the beavers at the One Word website. But that's not all for the Allstar Refjúdží Band at the festival. On March 25 the band will open the One World Festival at the Municipal Library in Nový Bor.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Strana 2 z 7