Naše alba Spas! a Kdo žere psy? můžete zakoupit na stránkách Indies MG.

Šašci, špioni a prezidenti - hudebně divadelní show

Nové nastudování projektu Pakosti a drabanti pod názvem Šašci, špióni a prezidenti. V hudebně-divadelní show, která vznikla na základě autorského konceptu Hany Andronikove a Jany Svobodové, se v ostrých kontrastech střetávají ambice, představy, touhy a sny jednotlivých postav na pozadí současné politické situace. Hrané skeče jsou propleteny originálními skladbami kapelníka Allstar Refjúdží Bandu - Michaela Romanyshyna, který spolu s dalšími muzikanty vytváří živý hudební doprovod. Tvůrčí soubor se skládá z herců různých národností, na jevišti zazní vedle češtiny i kurdština, čínština, němčina a slovenština. Každý z performerů tančí, zpívá a hraje na několik hudebních nástrojů. Dynamiku celého představení podtrhuje rytmika, která vychází z etnických tanců a vytváří základní pohybový kód.

Koncepce: Jana Svobodová a Hana Andronikova
Scénář: Hana Andronikova
Režie a scénografie: Jana Svobodová
Hudba: Michael Romanyshyn
Hudební a scénografická spolupráce: Philipp Schenker
Pohybová spolupráce: Ivana Hessová
Světelný design: Pavla Beranová
Světla: Michael Bláha
Kostýmy a objekty: Štěpán Růžička
Produkce: Petra Čechová, Jindřich Krippner
Technická spolupráce: Roland Berauer, Vladimír Hubička

Hudební doprovod: Michael Romanyshyn, Gugar Manukjan, Lenka Dundrová, Ondřej Milt

Hrají členové Allstar Refjúdží Company: Petra Lustigová, Miran Kasem, Jing Lu, Eva Hromníková, Philipp Schenker, Ivana Hessová j. h.

Za inspiraci a pomoc děkujeme:
Jing Lu, Jaro Cossiga, Daniel Landa, Šárka Zámečníková, Tereza Reichová, Jan Budař, Miloslav Vlk, Ondřej Hrab, Helena Rousová, Jan Středa, Sebastian Vích, Pavlína Svatoňová, Pavlína Kalandrová, Jan Rendl, Martina Štruncová, Daniela Deutelbaum, Denisa Mikolášková, Jiří Boháček a tiskárna Vltava-Labe-Press, Člověk v tísni, ISIFA, ČTK