Naše alba Spas! a Kdo žere psy? můžete zakoupit na stránkách Indies MG.

www.asrb.cz
Jarní koncerty Allstar Refjúdží Bandu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V květnu Allstar Refjúdží Band nahraje své druhé studiové album, které bude pokřtěno 21. června v Divadle Archa v rámci Klubové noci United Islands. Spolu s novým albem chystá kapela i nový koncertní program. Na jaře vystoupí s obměněným repertoárem v pražském A studiu Rubín, v Café v Lese, na slvanosti Slivenecké letnice, na ReFufestu nebo v pardubickém Divadle 29. Letní sezónu zahájí koncertem na festivalu Litoměřický kořen.

 
Solo pro Lu - video pozvánka

 
Nové album vyjde v červnu

Po koncertní pauze, kdy se tvůrčí tým Allstar Refjúdží Bandu věnoval workshopům v uprchlických táborech a práci na novém hudebně-divadelním projektu Solo pro Lu, se skupina znovu dává dohromady. V březnu přiletí z USA skladatel a kapelnílk Michael Romanyshyn, aby společně s celým bandem doplněným o řadu nových členů a hostů zkoušel hudbu na nové album. Jak je povedlo budete moc sami posoudit v 21. června při křtu alba v Divadle Archa, nebo na letních koncertech v klubech a na hudebních festivalech.

 
Solo pro Lu

Další reprízy hudebně-divadelního projektu zpěvačky Allstar Refjúdží Bandu Jing Lu a režisérky Jany Svobodové Solo pro Lu můžete vidět v Divadle Archa 21.3. a 27.3., 24.4. a 25.4., 22.5. a 23.5.

Fotky z premiéry naleznete v naší galerii.

Rezervace vstupenek a další informace: www.divadloarcha.cz

 
Hledáme nové hudebníky!!

ASRB doplňuje muzikanty do stávajícího bandu - hledáme hráče na kytaru, akordeon, tubu, perkuse. Vítaní jsou i hráči na další dechové a strunnné nástroje. Jsme mezinárodní skupina, která hraje originální hudbu, konfrontuje témata nacionalismu, rasismu, imigrace a propaguje občanskou transformaci. Jsme tradiční i nekonvenční, experimentální a otevření. Kromě koncertů, hudebních dílen a hudby pro divadlo hrajeme v pouličních představeních a projektech.

Nový hudebníci musí být připraveni na práci v různorodých konstelacích, s muzikanty i s lidmi bez předešlé hudební zkušenosti a pocházejících z různých kulturních prostředí.

Hudebníky zveme na společnou dílnu, kde budou vybráni hráči pro další spolupráci. Dílna se uskuteční 15.3. od 10:00 do 15:00 v Praze. Prosím hlaste se do 29.2. na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Allstar Refjúdží Band je projekt pražského Divadla Archa vedený Michaelem Romanyshynem. Pro více informací prosím kontaktujte produkční Petru Čechovou
Tel.: +420 605 509 832

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další > Konec >>

Strana 3 z 7
Čeština  English

Allstar Refjúdží Band je sdružení několika hudebníků nejrůznějších národností, náboženských vyznání i politických postojů. Jeho posláním je otevírat skrze hudební a divadelní produkci témata spojená s migrací a ukazovat možnosti řešení sociálních problémů.